کیت تشخیصی

تست تشخیصی هر نوع آزمایش پزشکی است که برای کمک به تشخیص یا تشخیص بیماری از طریق کیت تست انجام می شود.

آزمایشات تشخیصی برای تشخیص و پایش بیماری، برای ارائه پیش آگهی و برای پیش‌بینی پاسخ‌های درمانی مهم شده است. اندازه بازار جهانی تشخیص مولکولی 9.9 میلیارد دلار در سال 1396 ارزش گذاری شد.

انتظار می رود پیشرفت های فناوری در تشخیص مولکولی به طور قابل توجهی بازار را هدایت کند زیرا دقت، قابل حمل بودن و مقرون به صرفه بودن را ممکن می کند.

بیشتر بخوانید: کاور کفش پارچه ای

 

 

تجربیات مرتبط با کیت تشخیصی

 

تجربه تحقیقاتی مربوط به کیت تشخیصی به ما این امکان را می دهد که نه تنها پیچیدگی های مرتبط با کیت های تشخیصی را در طراحی کارآزمایی بالینی درک کنیم، بلکه به طور عملیاتی ویژگی های طراحی خاص را از طریق استفاده از استراتژی ها و ابزارهای نوآورانه پیاده سازی کنیم. موارد زیر فهرست شده حوزه های تحقیقاتی هستند که از طریق کیت های تشخیصی تشخیص داده می شوند:

 • انکولوژی
 • بیماری های عفونی
 • التهاب و ایمونولوژی
 • پوست
 • هماتولوژی
 • بارداری

بیشتر بخوانید: رول روتختی بیمارستانی

توسعه بالینی و خدمات آزمایشگاهی پایان به انتها

لب کیتو خدمات توسعه بالینی و آزمایشگاهی جامع و تمام عیار را با مجموعه کاملی از راه حل های یکپارچه ارائه می دهد. خدمات ما چرخه عمر یک محصول را از توسعه اولیه، توسعه بالینی، تأیید قبل و بعد از آن، آزمایشگاه ها تا مشاوره را در بر می گیرد و شامل قابلیت های جامع سایت و بیمار است. ما بر کمک به مشتریان خود برای بهینه سازی برنامه های توسعه و به حداکثر رساندن ارزش و نتایج برای محصولات خود تمرکز می کنیم.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی

اعتبار نتایج آزمایش تولید شده در هر آزمایشگاه کاملاً به اقدامات مورد استفاده قبل، حین و بعد از هر آزمایش بستگی دارد. ثبات در تولید نتایج خوب مستلزم یک برنامه کامل است که شامل تضمین کیفیت، کنترل کیفیت و ارزیابی کیفیت باشد.

 

در اینجا شش مرحله برای انتخاب یک تست تشخیصی برای مراجعان و کمک به آنها در برنامه ریزی و تصمیم گیری کیت های تشخیصی مورد نظرشان آورده شده است.

 • مرحله 1: هدف آزمون را تعریف کنید چرا، چه، کجا، چه کسی؟
 • مرحله 2: بازار را مرور کنید.
 • مرحله 3: بررسی تأییدیه های نظارتی توسط نهادهای بین المللی و ملیبیشتر بخوانید: خرید گان پزشکی قابل شستشو
 • مرحله 4: دقت تشخیصی بهینه آزمایش را تعیین کنید.
 • مرحله 5: دقت تشخیصی آزمایش را در عمل تعیین کنید.
 • مرحله 6: آزمایش را در استفاده روتین نظارت کنید.

 

 

برخی از مزایای منحصر به فرد

 

تیم‌های علمی در آزمایشگاه‌های رشته‌ای مختلط مستقر هستند تا ارتباطات مؤثر و راه‌حل‌های حل مسئله را تسهیل کنند، که به ما امکان می‌دهد به سرعت به نیازهای در حال تغییر هر پروژه تحقیقاتی پاسخ دهیم.

ارتباط با مشتریان و مشاوران مجاز آنها توسط پلت فرم عالی انفورماتیک ما تسهیل می شود تا امکان بحث شفاف و بررسی یا تجدید نظر در استراتژی های پروژه فراهم شود.

با موفقیت بسیاری از دانشمندان باتجربه صنعت را در سراسر جهان به خدمت گرفته است تا پایگاه دانش کشف داروی دانشمندان بنیانگذار ما را غنی و تقویت کند.

بیشتر بخوانید:  لباس اسکراب بارداری

تیم های علمی ما همواره دارای صلاحیت بالایی هستند و به هر برنامه یک رهبر پروژه با تجربه پیش بالینی و بالینی مرتبط اختصاص داده می شود و همه مایل به همکاری با مشتریان برای دستیابی به اهداف مشترک خود هستند.

برای بهینه سازی ارزش برنامه توسعه دارویی شما، ما راه حل های مشاوره ای را ارائه می دهد که شامل استراتژی غیر بالینی و بالینی، نوشتن پزشکی و نظارتی، و پشتیبانی تجاری سازی می شود.

شما به یک تیم چند رشته ای با تخصص قابل توجه در کل الگوی توسعه دارو دسترسی خواهید داشت. همه چیزهایی که می توانند برنامه شما را ساده و پیش ببرند.